fbpx

Lokal na komunię Koszalin

Nasz hotel to idealne miejsce do organizacji przyjęcia komunijnego, które będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny i znajomych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie spokój, profesjonalizm i elastyczność. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie komunijne dla dowolnej liczby gości.

Przyjęcie komunijne Koszalin — miejsce przyjazne dzieciom

Z pewnością każdy rodzic zdaje sobie sprawę jak ważne dla dzieci komunijnych, a także dla ich gości, jest miejsce do zabawy. Oprócz profesjonalnej organizacji i troski o każdy szczegół zadbaliśmy również o najmłodszych, do których skierowane są wspaniałe atrakcje, takie jak sala zabaw ze ścianką wspinaczkową i basenem z kulkami, a także zewnętrzny plac zabaw, który zlokalizowany jest w hotelowym ogrodzie.

Menu dopasowane do potrzeb gości — Lokal na komunię Koszalin

Nasz lokal na komunię w Koszalinie to miejsce, w którym nasi goście mogą wybierać spośród trzech różnych propozycji gorących dań i przekąsek. Oprócz tego oferujemy również wyroby cukiernicze przygotowane przez nasz hotel. Wybierać można spośród bogatej oferty ciast domowych, a także tortów komunijnych. Dodatkową gratkę stanowi możliwość zamówienia candy baru, a także czekoladowej fontanny, którą uwielbiają najmłodsi.

Jeśli zależy Państwu na kompleksowej organizacji przyjęcia komunijnego w Koszalinie, dzięki której zyskają Państwo czas dla siebie, dziecka i zaproszonych gości, to wybór naszego hotelu będzie doskonałą decyzją.

Facebook
Instagram
697 350 394