fbpx

Nasza okolica

7 minut od Mielna, 7 minut od Koszalina

Idealna lokalizacja – hotel na drodze Koszalin – Mielno

Mielno – 7 km

Koszalin – 5 km

Kołobrzeg – 36 km

Łazy – 17 km

Luksusowy hotel na Pomorzu Zachodnim

Hotel Verde – unikalne miejsce na mapie Pomorza Zachodniego, niedaleko Koszalina i Mielna. Położony zaledwie kilka kilometrów od urokliwego miasta, a także zaledwie 7 km od bajecznych plaż Bałtyku, Hotel Verde oferuje wyjątkowe doznania zarówno dla poszukujących relaksu, jak i dla podróżujących w celach biznesowych.

Mielno – perełka regionu

Miejscowość Mielno położona niedaleko Hotelu Verde znajduje się jedynie 7 minut jazdy samochodem i z pewnością jest jednym z miejsc w naszym regionie, które trzeba odwiedzić! Mały kurort nadmorski położony nie tylko nad Morzem Bałtyckim, ale też nad jeziorem Jamno. Ma do zaoferowania dużo więcej niż piaszczyste plaże czy czyste morze Bałtyckie. Hotel Verde – idealny hotel obok miejscowości Mielno.

Koszalin – zielone miasto

Koszalin zaliczany jest do najbardziej zielonych i czystych ekologicznie miast Polski. Blisko 40% ogólnej powierzchni tego miasta zajmują piękne parki. Oprócz tego Koszalin kusi swoją szeroką ofertą wydarzeń kulturalnych czy przeróżnych atrakcji jak katedra, muzea czy Góra Chełmska. Hotel Verde znajduje się jedynie 5km od Koszalina i stanowi świetną bazę noclegową dla wszystkich, którzy podróżują do Koszalina prywatnie czy służbowo.

Kołobrzeg – nadmorskie uzdrowisko

Hotel Verde położony jest na szybkiej drodze, którą można dojechać bezpośrednio do Kołobrzegu, znanego nadmorskiego miasteczka pełnego atrakcji dla osób w każdym wieku!

Łazy – piękna przyroda

Łazy to niewielka nadmorska miejscowość położona w okolicach Mielna i Koszalina. Położona jest wśród pięknej przyrody, oferuje piaszczystą szeroką plażę i dwa niesamowite jeziora. Jest to miejsce idealne na rodzinny wypoczynek i świetny pomysł na jednodniowy wypad z Hotelu Verde.

Hotel Mielno z basenem i komfortowymi pokojami

Komfortowe pokoje

Komfortowe i dobrze wyposażone pokoje. Posiadają wygodne łóżka i przestronną nowoczesną łazienkę. Większość z nich ma dostęp do ogródka lub tarasu – natura w zasięgu ręki!

Nowoczesna restauracja

Menu serwowane przez naszych szefów kuchnii to połączenie smaków polskich z kuchnią śródziemnomorską. Nasze pakiety pobytowe zawierają wyżywienie.

Hotelowe atrakcje

W naszym hotelu nie można narzekać na nudę: strefa SPA, basen, atrakcje dla dzieci, Muzeum Aut Zabytkowych, kort tenisowy, bilard, siłownia i wiele więcej!

Hotel Verde – niedaleko Mielna i Koszalina

Zatrzymanie się w Hotelu Verde to świetny pomysł, dla tych którzy chcą zwiedzić okoliczne atrakcje w szybki i łatwy sposób. Nasze idealne położenie sprawia, że zaplanowanie wakacyjnych wycieczek

Opinie o naszym hotelu

Facebook
Instagram
697 350 394