fbpx

Oto 4 nawiązania do Hiszpanii, które znajdziesz w naszym hotelu

Wypoczynek i komfort nad polskim morzem w hiszpańskim stylu? To naprawdę możliwe! Wyobraź sobie, że możesz przenieść się do słonecznej Hiszpanii bez przekraczania granic naszego kraju. Zapraszamy w podróż do słonecznej oazy relaksu z Hotelem Verde!

beach, sea, spain-7944181.jpg

1. Nazwa „Verde” oznacza „zielony”

Nazwa naszego hotelu nie jest przypadkowa. Wzięła swoją inspirację właśnie z języka hiszpańskiego – bo w tymże języku „verde” oznacza „zielony”.

Dodatkowo, nawiązań do koloru zielonego znajdziesz u nas bardzo wiele – nie tylko mowa tutaj o dachówce czy naszym hotelowym wystroju, ale szukając idealnej nazwy naszego obiektu w dużej mierze zainspirowaliśmy się też naszym położeniem. Jesteśmy otoczeni obszernym i pięknym lasem, który zamienia nasz hotel w prawdziwą zieloną oazę spokoju. Otulająca nas natura pomaga się zrelaksować i zmniejszyć poziom stresu. A kolor zielony według psychologii uspokaja i wycisza. Jego widok działa na nas odprężająco.

Zapraszamy więc na spacer w pobliskim lesie, a w okresie jesiennym na grzybobranie!

2. Strefa wellness jest zainspirowana miasteczkiem na Costa Blanca

Strefa wellness w naszym Hotelu z pewnością przeniesie Cię do słonecznej Hiszpanii. Freski pomalowane na ścianach są odzwierciedleniem malowniczego pejzażu jednego z pięknych nadmorskich miasteczek na Costa Blanca – Calpe. Widok morza i imponującej skały Ifach pozwoli Ci na prawdziwy relaks i ucieczkę od rzeczywistości.

Do Twojej dyspozycji oddajemy nie tylko basen rekreacyjny, ale też jacuzzi, saunę suchą i parową, masaż strumieniem wody i wodny gejzer wybuchający na środku basenu.

Dodatkowo zachęcamy do rezerwacji rytułałów sunowych czy masaży relaksujących.

3. Nauka kolorów po hiszpańsku

W naszym hotelu nie tylko wypoczniesz i się zrelaksujesz, ale też skorzystasz z darmowego kursu języka hiszpańskiego. Nazwy sale konferencyjnych, które znajdują się w naszym obiekcie również inspiracje czerpią z właśnie tego języka. Do Twojej dyspozycji oddajemy pięć różnych sal:

  • Amarillo – oznacza „żółty”
  • Negro – oznacza „czarny”
  • Rojo – oznacza „czerwony”
  • Blanco – oznacza „biały”
  • Cristal – oznacza „kryształowy”

Jak widzisz, nie potrzebujesz specjalnych kursów językowych, podstawy hiszpańskiego złapiesz podczas swojego pobytu w Hotelu Verde.

4. Selekcja prawdziwych hiszpańskich win

W naszej restauracji zapraszamy na skosztowanie najlepszych hiszpańskich win. Hiszpania jest jednym z największych producentów win na świecie. Zamów sobie lampkę wina, usiądź wygodnie i przenieś się myślami w podróż do prawdziwej hiszpańskiej winnicy -„bodega”.

Zapraszamy na wypoczynek i komfort nad polskim morzem w hiszpańskim stylu!

Facebook
Instagram
697 350 394