fbpx

Ciekawostki z życia hotelu Verde – część II

Kolejna dawka z cyklu „ciekawostki z życia hotelu Verde”. Wyjawiamy Wam ciekawe fakty, które lepiej przybliżą Wam działalność naszego obiektu.

W dzisiejszej serii tłumaczymy ile miesięcznie zużywamy jajek i dlaczego jesteśmy jednym z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych hoteli w rejonie.

Zapraszamy na interesującą lekturę!

1. Imponująca liczba jajek!

Czy wiesz ile średnio możemy zużywać jajek w naszym hotelu? Okazuje się, że jest to imponująca liczba – aż 7500 miesięcznie!

Większość z nich oczywiście Goście spożywaja na śniadaniach – zamawiając pyszną jajecznicę czy omlet.

2. Ekologia i nowoczesność

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych hoteli w okolicy. Budujemy właśnie ładowarki elektryczne na terenie naszego hotelu marki Tesla. Jako rezultat, będziemy mieli aż 16 takich stanowisk!

3. Miejsce na lądowanie śmigłowcem

Czy wiedziałeś, że na terenie naszego hotelu znajduje się specjalne miejsce na lądowanie śmigłowcem? W zeszłym roku mieliśmy okazję organizować imprezę firmową, podczas której odbyło się takie spektakularne lądowanie.

Marzysz o niezapomnianym evencie? Zorganizujemy go dla Ciebie – nawet z udziałem helikoptera!

Podobał Ci się nasz kolejny artykuł z cyklu „ciekawostki z życia hotelu Verde”? Jeżeli tak, to śledź nasze media społecznościowe na bieżąco. Bez wątpienia, zaskoczymy Cię kolejnymi faktami!

Facebook
Instagram
697 350 394