Verde Apartments

WYSOKI STANDARD, WYJĄTKOWE UDOGODNIENIA I PRESTIŻOWA LOKALIZACJA. EKSKLUZYWNE APARTAMENTY W SAMYM CENTRUM KOSZALINA. TWOJA LUKSUSOWA OPCJA POBYTU W PODRÓŻY SŁUŻBOWEJ I PRYWATNIE.

W skrócie:

  • Najnowszy i najnowocześniej wyposażony obiekt na noclegowej mapie Koszalina.
  • Idealne położenie, które gwarantuje komfort w dostępie do każdego miejsca w mieście.
  • Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w hotelarstwie to wiedza i tysiące zadowolonych, powracających Gości.

Wyposażenie i Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu

Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu jest na terenie całego obiektu. Zapewnia to dużą swobodę oraz mobilność poprzez podłączanie mobilnych urządzeń.

Monitorowany parking na dziedzińcu hotelu

Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking, który znajduje się na posesji apartamentu.

Dźwiękoszczelność

Aby zagwarantować naszym gościom najwyższy komfort wyposażyliśmy wszystkie w dźwiękoszczelne okna oraz wyciszone ściany. Dzięki temu nasi goście nie odczują hałasu, a nocleg będzie udany.

Inteligentne sterowanie apartamentem

Każdy z apartamentów został wyposażony w panel do inteligentnego sterowania całym apartamentem. Oznacza to, że z jednego miejsca możemy obsługiwać oświetlenie oraz klimatyzację.

Automatyczne i bezobsługowe zameldowanie i wymeldowanie

Oferujemy Państwu ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie do apartamentów za pomocą Państwa smartfona. Dzięki takiemu rozwiązanie dostęp do apartamentu jest szybki, bezobsługowy oraz bezpieczny. Nasi goście unikną stania w kolejkach do recepcji, a zgubienie kluczy czy karty nie będzie stanowiło dla gości problemu, gdyż do otwarcia apartamentu wystarczy jedynie Państwa smartfon.

Sieć bezprzewodowa bluetooth w całym apartamencie

Nowoczesne apartamenty wyposażone są w bezprzewodowe połączenie z urządzeniami. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście nie muszą podłączać smatfona czy laptopa do Telewizora za pomocą kabla, gdyż to rozwiązanie umożliwia bezprzewodowy zrzut ekranu oraz pracę czy oglądanie filmów na dużym ekranie.

Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych

Verde Apartments**** to obiekt przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych. Aby pobyt był komfortowy przygotowaliśmy apartamenty, w których łazienka z większą łazienką wyposażoną w poręcze. Pokój ma odpowiednią przestrzeń manewrową.

Doskonała lokalizacja

Budynek znajduje się w centrum Koszalina. W odległości 100 metrów znajdą Państwo wszystko czego potrzebują. Bliskość sklepów, restauracji oraz kawiarni to zdecydowany atut tego miejsca. Liczne sklepy, zakłady fryzjerskie, kwiaciarnie czy urzędy znajdują się w odległości 200 metrów. W bliskiej okolicy zlokalizowane są również przystanki autobusowe oraz postój taksówek. Dworzec główny oddalony jest o 1 kilometr.

Zakaz palenia

W całym obiekcie panuje zakaz palenia. Palenie dozwolone jest w wyznaczonych miejscach.

Klimatyzacja

cały obiekt jest klimatyzowany. Każdy z apartamentów ma indywidualny moduł do obsługi klimatyzacji.

Winda

Budynek ma pięć kondygnacji i wyposażony jest w komfortową oraz cichą windę. Zapewnia ona komfortowy dostęp do wszystkich apartamentów.

Pobyt ze zwierzętami

Pobyt ze zwierzętami domowymi jest dozwolony po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją. Za pobyt ze zwierzęciem doliczana będzie dodatkowa opłata.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!